SVARBI ŽINIA NORINTIEMS MOKYTIS MEDICININIO IŠSILAVINIMO DALYKŲ: RENKAMA PAPILDOMA DALYVIŲ GRUPĖ! Jau nuo gegužės mėnesio 3 dienos!

Reabilitacija. Nuotraukos šaltinis: Google Images.

Sokratas pasakė: „Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas – niekas”.

Remiantis Pasaulio sveikatos organizacijos apibrėžimu, sveikata – tai  kaip visapusiška fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė, o ne ligų ir negalavimų nebuvimas. Tai yra holistinė (gr. Holos – visas) sveikatos samprata, apimanti visas gyvenimo sritis. Šiuo požiūriu sveikai gyventi – tai ne tik sveikai maitintis ir mankštintis. Ne mažiau svarbu socialinė aplinka, dvasingumas, psichinė sveikata.

Kaip natūraliai stiprinti, kaip atstatyti sveikatą jeigu kamuoja lėtinės ligos tokios, kaip širdies ir kraujagyslių, sąnarių ligos, diabetas, antsvoris, alergijos ir pan., kaip užbėgti ligoms už akių. Programoje „Holistinė asmens sveikata“ suteikiame žinias kaip visapusiškai stiprinti sveikatą išlaikant kūno, proto, sielos ir aplinkos harmoniją.

Taip pat gausite žinias  apie reabilitacijos istorijos raidą, principus, organizavimą bei strategijas, medicininės reabilitacijos metodus ir organizacinę struktūrą,  psichologinės, socialinės, profesinės reabilitacijos priemones, specialistų funkcijas.

Mokymų programa atitinka Švietimo ir mokslo ministerijos keliamus reikalavimus dėl neformalių mokymų užskaitymo formaliose studijų programose. Programą parengėme kartu su Lietuvos aukštųjų mokyklų dėstytojais. Programa yra analogiška medicinos specialybių studentams dėstomoms disciplinoms. Paskaitas veda dėstytojai turintys mokslo laipsnį bei didesnę nei 20 metų pedagoginę patirtį.

Mokymai skirti tiems, kurie neturi bazinio medicininio išsilavinimo, nori jį įgyti, dirba gydymo/ sveikatinimo/ sveikatos tausojimo/ išsaugojimo srityje AR tiesiog nori tinkamai pasirūpinti savo ar/ir artimųjų sveikata natūraliais būdais.

Džiaugiamės ir didžiuojamės būriu programos dalyvių (atsiliepimai žemiau) ir KVIEČIAME PRISIJUNGTI naujus dalyvius bei  dar šiemet išklausyti Reabilitacijos pagrindų dalyką, o kitais metais mokslus pratęsti.

Kol politikai svarsto natūraliosios medicinos įstatymą, mes, nelaukdami dar keleto metų, imame ir mokomės. Mokomės tų pačių dalykų, kaip ir medicinos studentai, tik kitokiu lanksčiu ir prieinamu būdu. Dėsto tie patys dėstytojai, kaip ir medicinos studentams. Ko dar reikia? O gi nieko – ateini ir mokaisi. Jokių ilgų ir beprasmių svarstymų „o kas bus jeigu bus.“

Išklausius kiekvieną dalyką, surengiamas egzaminas – atsiskaitymas ir išduodamas pažymėjimas, pasirašytas  Holistinio ugdymo instituto ir dėstytojo, turinčio mokslo laipsnį apie įgytas medicininio išsilavinimo dalykų žinias ir praktinius įgūdžius nurodant valandų ir kreditų skaičių.

Organizavimas:
1 dalykas trunka  apie 6 savaites ( 44 val.+ savarankiškas darbas). Paskaitos vyks nuo gegužės 3 d. kas antrą savaitgalį (penktadienį popiet ir šeštadienį) Vilniuje. Jei reikalingas individualus sprendimas, būtinai jį surasime.
Pasidalinkime šia žinia tarpusavyje ir paskatinkime mokytis kolegas. Ateityje, pagal Jūsų pageidavimus, bus planuojamos atskirų dalykų, metodų programos.

P.S. Pasiliekame galimybę programos trukmę ir dalykus lanksčiai pritaikyti prie grupės poreikių ir įstatyminės bazės reikalavimų.

Tai analogų Lietuvoje neturinti programa, skirta įgyti bazinio medicininio išsilavinimo žinias, kurias bus galima pritaikyti darbinėje ir asmeninėje sveikatinimo veikloje. 
Jei turite papildomų klausimų ar iki apsisprendimo mokytis trūksta išsamesnės informacijos, drąsiai skambinkite!

Jūsų registracija patvirtinama pervedant avansą ir pasirašius sutartį.

Gileta +370 682 33970
info@holistinisugdymas.eu 
www.holistinisugdymas.eu

Informacinis partneris: Ko Gydytojai Tau Nepasako

Dalyvių atsiliepimai:

„Mokymai ypač reikalingi tiems, kurie dirba alternatyvios medicinos srityje, tačiau neturi bazinio medicininio išsilavinimo. Šie mokymai, būtent, ir užpildo tas spragas“ – Eglė

“Viskas buvo tikrai puiku, žinios reikalingos, komanda nuostabi“ – Jolanta

„Ačiū už realius veiksmus, skatinant natūraliąją mediciną Lietuvoje“ – Gitana

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *