Mokymų programa
2024-2025 m. m. mokymų programos „Holistinė asmens sveikata“ pristatymas
VšĮ Holistinio ugdymo institutas – tai vienintelė Lietuvoje neformalaus švietimo įstaiga, kuri sėkmingai veikia jau šešis metus ir teikia išskirtines nuoseklias žinias visuomenei bei specialistams apie sveikatai palankią, darnią ir harmoningą gyvenseną. Institutas kartu su profesionalia dėstytojų komanda kviečia mokytis fundamentalių sveikatos priežiūros dalykų su holistine integracija mokymų programoje „Holistinė asmens sveikata”. Ši programa orientuota į fizinės, psichinės bei socialinės sveikatos užtikrinimą ir sveiką gyvenimo būdą.
Programos aktualumas
Šiuolaikinio pasaulio tempas, įtampa, stresas, augantys sergamumo rodikliai skatina žmones atsigręžti į save ir savo savijautą. Dažnai pasijutęs blogai žmogus keliauja į gydymo įstaigą – tačiau vadovavimasis vien tik tradicinės medicinos modeliu, atsakomybės perleidimas gydytojui, radikalus įsikišimas į organizmo, kaip vientisos ir derančios su gamta sistemos, veiklą, ne visada padeda išsaugoti gerą savijautą. Dažnu atveju tai neatskleidžia giluminių problemų bei sveikatos sutrikimų priežastingumo. Tuomet kyla klausimas, o kodėl taip jaučiuosi ir kaip galėčiau sau padėti?
Šiandien turime prieigą prie didžiulio kiekio informacijos apie sveikatą, tačiau ieškant mokymų viešojoje erdvėje, gali būti sunku atskirti moksliniais įrodymais pagrįstas žinias nuo atsitiktinių samprotavimų, todėl kartu su geriausiais Lietuvoje sveikatos mokslo srities specialistais parengėme mokymų programą „Holistinė asmens sveikata“, kurioje pateikiama susisteminta Vakarų ir holistinės medicinos bei natūralaus sveikatinimo informacija.
Holistinis požiūris į sveikatą – tai toks požiūris, kuris žmogų (ir jį supančią aplinką) mato kaip vieną visumą, o ne atskiras dalis. Todėl mokymų programoje siekiame atskleisti, kaip fiziniai, psichologiniai ir socialiniai veiksniai yra susiję ir sąveikauja tarpusavyje bei sąlygoja žmogaus savijautą. Holistinis požiūris į sveikatą taip pat akcentuoja žmogaus unikalumą ir individualizuotą sveikatinimo procesą, siekia ne tik pašalinti simptomus, bet ir sustiprinti organizmo savigydos mechanizmus, todėl pabrėžia prevencijos svarbą.
Mokymų programą „Holistinė asmens sveikata“ sudaro trys pakopos, kuriose pasitelkiant 17 dalykų nuosekliai atskleidžiami fundamentalūs sveikatos principai. Paskaitų metu suteikiame išsamias žinias, kaip padėti sau ir/ar savo aplinkai pasiekti fiziologinę, psichologinę bei socialinę gerovę, užkirsti kelią ligoms bei gyventi darnoje ir harmonijoje. Programa apjungia visa apimančius sveikatinimosi dalykus, kurie tampa vientisa gyvensenos sistema, kurioje mūsų kūnas veikia tarsi gerai suderintas instrumentas.
Ši programa aktuali visuomenei bei sveikatinimo specialistams, kadangi sudaro sąlygas pamatyti platesnį vaizdą ir suprasti, kas iš tikrųjų sukelia sveikatos problemas, padeda sukurti gydymo/sveikatos palaikymo planą, kuris labiausiai tinka konkrečiam žmogui, skatina sveiką gyvenimo būdą ir ligų prevenciją bei padeda pasiekti emocinę ir dvasinę pusiausvyrą. Svarbu pažymėti, kad holistinis požiūris nepakeičia tradicinės medicinos, o ją papildo, todėl siekiame šių dviejų prieigų integracijos.
Programos tikslai
Mokymų programos „Holistinė asmens sveikata” tikslas – suteikti žinias apie žmogaus fizinės, emocinės bei socialinės sveikatos holistinę sampratą darnoje su aplinka siekiant visapusiškos gerovės, paremtas teoriniu pagrindimu, praktine patirtimi bei profilaktikos pagrindais ir metodais. Vadovaudamiesi mokymų metu įgytomis žiniomis, programos klausytojai gebės priimti asmeninius motyvuotus sprendimus dėl įgytų žinių taikymo asmeniniame gyvenime ir/ar savo veikloje bei tolimesnių kompetencijų plėtojime.
Kam skirti mokymai?
- Mokymai skirti asmenims, kurie nori įgyti ar pagilinti fundamentaliąsias sveikatos (medicinines) žinias grindžiamas holistiniu požiūriu.
- Mokymai skirti asmenims, kurie nori natūraliais būdais pasirūpinti savo ir/ar artimųjų sveikata.
- Mokymai skirti specialistams, kurie nori pradėti ar tęsti veiklą sveikatinimo srityje.
Mokymų atitikimas reikalavimams
Mokymų programa atitinka papildomoms studijoms keliamus reikalavimus ir neformaliu būdu įgytų kompetencijų užskaitymo formalaus ugdymo įstaigose reikalavimus. Dalykų turinys ir išpildymas atitinka bendruosius Lietuvos studijų programoms keliamus reikalavimus ir Europos Sąjungos standartus.
Programos turinys, apimtis ir vykdymas
2024 – 2025 m. m. siūlomų dalykų sąrašas*:
I pakopa II pakopa III pakopa Žmogaus anatomija (5 ECTS) Mityba II (VAPM) ** (5 ECTS) Psichoneuroendokrinologija (5 ECTS) Žmogaus fiziologija (5 ECTS) Psichosomatika (5 ECTS) Multimodalinė meno terapija (5 ECTS) Lėtinės ligos ir jų profilaktika (5 ECTS) Kūno biodinamika (5 ECTS) Homeopatija (5 ECTS) Sveikos gyvensenos psichologija (5 ECTS) Rytų medicinos sistemos (10 ECTS) Aromaterapija (5 ECTS) Mityba I (VAPM) ** (5 ECTS) Fitoterapija (5 ECTS) Holistinės sveikatos technologijos (5 ECTS) Sveikas amžėjimas (5 ECTS) Žmogus, aplinka ir kvantiniai laukai (5 ECTS)
Išsamų dalykų bei dėstytojų pristatymą rasite spustelėję čia.
* Kas yra ECTS? Europos kreditų perkėlimo sistema (ECTS). Pagal ECTS leidžiama mokslo institucijoje įgytus kreditus įskaičiuoti aukštojo mokslo institucijoje, kurioje studijuojama siekiant įgyti kvalifikaciją. ECTS kreditais išreiškiamas mokymasis remiantis nustatytais mokymosi rezultatais ir su jais susijusiu darbo krūviu. Į darbo krūvį įeina kontaktinės bei savarankiško mokymosi akademinės valandos.
** Kas yra VAPM? Visadalio augalinio pagrindo mityba.
Galimas mokymų pobūdžio pasirinkimas:
- Nuolatinis klausytojas – asmuo, pasirinkęs instituto rekomenduojamą valandų ir dalykų skaičių (4 arba daugiau dalykų, 20 ECTS), lankantis paskaitas, besiugdantis savarankiškai ir turintis galimybę žinių patikrinimo metu gauti įvertinimą balais. Baigimo pažymėjimas įteikiamas su išklausytų dalykų temų bei jiems skirtų valandų priedu, kuriame įvardinami įgyti įgūdžiai, ECTS atitikimas ir gautas įvertinimas.
- Laisvasis klausytojas – asmuo, dalyvaujantis paskaitose pagal savo poreikį ir norus. Išduodamas baigimo pažymėjimas su išklausytomis valandomis.
Mes esame vienintelė Lietuvoje neformalaus holistinio ugdymo įstaiga, apjungusi visa apimančius dalykus, susijusius su asmens sveikata – nuo mitybos iki meno terapijos, nuo fiziologijos iki psichosomatikos. Mums svarbus aktualus ir kokybiškas turinys, todėl kartu su geriausiais Lietuvos Vakarų bei natūraliosios medicinos ir sveikatinimo specialistais parengėme išskirtinę programą. Programos dėstytojai atitinka neformaliu būdu įgytų kompetencijų užskaitymo reikalavimus, dirba Lietuvoje ir pasaulio universitetuose bei turi pedagoginę ir praktinę sveikatinimo patirtį.
Mokymų programa „Holistinė asmens sveikata“ yra tęstinė – joje išskiriamos trys pakopos, nuosekliai papildančios viena kitą. Kiekvieną programos pakopą sudaro 5-6 dalykai, kurių krūvis atitinka 5 arba 10 kreditų (ECTS). Klausytojams suteikiama galimybė pasirinkti jiems aktualius dalykus, todėl registruotis galima į vieną ar kelias pakopas vienu metu ar individualius skirtingų pakopų dalykus, priklausomai nuo jau turimų žinių bei poreikių. Dalykus prašome rinktis pagal instituto rekomendacijas, pvz.: Anatomijos dalykas pasirenkamas kartu su Fiziologija, o norintiems studijuoti Mityba II, būtina pasirinkti (arba būti jau išklausius) Mityba I kursą.
Mokymai vyksta lanksčiai klausytojams patogiu laiku ir būdu: paskaitos vyksta tiesiogiai nuotoliniu būdu Moodle mokymosi platformoje, darbo dienomis nuo 16 val., šeštadienį – nuo 9 val. Tvarkaraštis yra sudarytas taip, kad visi užsiėmimai vyktų skirtingu metu, tad pasirinkus studijuoti keletą skirtingų dalykų laikas nesidubliuos ir turėsite patogų paskaitų išdėstymą. Neturint galimybės prisijungti tiesioginių užsiėmimų metu, iki 2025 m. rugpjūčio 31 d. turėsite prieigą prie paskaitų vaizdo įrašų, pateikčių, dalijamosios bei kitos informacijos ir galėsite jums patogiu metu perklausyti paskaitų turinį.
Vietų skaičius grupėse ribotas.
Mokslo metai prasideda spalio mėn. ir trunka iki birželio 1 d. Jeigu norite prisijungti prie dalykų jiems jau prasidėjus, suteiksime Jums tokią galimybę (tuomet galėsite peržiūrėti jau įvykusių paskaitų įrašus, o tolimesnes paskaitas stebėti tiesiogiai arba taip pat žiūrėti jų įrašus).
2024 – 2025 m. m. vyks du renginiai – mokslo metų pradžios konferencija bei išvažiuojamoji mokslo metų užbaigimo sesija. Konferencija yra skirta dėstytojų ir klausytojų grupių susipažinimui, dalykų ir natūraliosios medicinos metodų pristatymui, patyrimams ir praktikoms. Išvažiuojamoji sesija yra skirta gautų žinių praktiniam įtvirtinimui ir mokslo metų užbaigimo šventei. Dalyvavimas šiuose renginiuose nėra privalomas, jų metu vykstančių paskaitų turinys nėra mokymų programos dalis – tai yra papildomi užsiėmimai.
Mokymų kaina
Vieno dalyko (40 kontaktinių akad. val. + 93 skiriamos savarankiško d. val.) kaina – 330 Eur. Rytų medicinos dalyko (80 kontaktinių akad. val. + 186 skiriamos savarankiško d. val.) dalyko kaina – 660 Eur.
Pasirenkant kelis dalykus, už kiekvieną dalyką mokama nurodyta mokymų kaina (pavyzdžiui, pasirinkus studijuoti 5 dalykus, mokymų kaina yra 1650 Eur). Norint užtikrinti vietą grupėje registracijos metu mokamas rezervacijos mokestis – 330 Eur, kuris atitinka vieno dalyko kainą ir yra įskaičiuotas į bendrą mokymų kainą. Likusią sumą galima apmokėti vienkartine įmoka arba mokėjimą išskaidyti dalimis per mokslo metus.
Kaip tapti mokymų dalyviu?
- Užpildykite registracijos anketą.
2. Registracijos patvirtinimui sumokėkite rezervacijos mokestį (330 eurų);***
***Rekvizitai mokėjimui:
VšĮ Holistinio ugdymo institutas,
įmonės kodas: 304948952,
sąskaitos Nr.: LT447230000000700534,
Medicinos bankas UAB,
banko kodas: 72300.
Mokėjimo paskirtis – Programa „Holistinė asmens sveikata“ – rezervacijos mokestis.
- Laukite registracijos patvirtinimo laiško.
4. Pasirašykite mokymų sutartį ir atlikite likusį mokėjimą už mokslus (informacija bus atsiųsta jūsų nurodytu el. paštu).
Papildoma informacija
Mokymų organizatoriai pasilieka galimybę programos trukmę ir dalykus lanksčiai pritaikyti prie grupės poreikių ir įstatyminės bazės reikalavimų bei bendros situacijos.
Skelbiama registracija į 2024-2025 m. m. mokymus „Holistinė asmens sveikata“
VšĮ Holistinio ugdymo institutas – tai vienintelė Lietuvoje neformalaus švietimo įstaiga, kuri sėkmingai veikia jau šešis metus ir teikia išskirtines nuoseklias žinias visuomenei bei specialistams apie sveikatai palankią, darnią ir harmoningą gyvenseną. Institutas kartu su profesionalia dėstytojų komanda kviečia mokytis fundamentalių sveikatos priežiūros dalykų su holistine integracija mokymų programoje „Holistinė asmens sveikata”. Ši programa orientuota į fizinės, psichinės bei socialinės sveikatos užtikrinimą ir sveiką gyvenimo būdą.
Programos aktualumas
Šiuolaikinio pasaulio tempas, įtampa, stresas, augantys sergamumo rodikliai skatina žmones atsigręžti į save ir savo savijautą. Dažnai pasijutęs blogai žmogus keliauja į gydymo įstaigą – tačiau vadovavimasis vien tik tradicinės medicinos modeliu, atsakomybės perleidimas gydytojui, radikalus įsikišimas į organizmo, kaip vientisos ir derančios su gamta sistemos, veiklą, ne visada padeda išsaugoti gerą savijautą. Dažnu atveju tai neatskleidžia giluminių problemų bei sveikatos sutrikimų priežastingumo. Tuomet kyla klausimas, o kodėl taip jaučiuosi ir kaip galėčiau sau padėti?
Šiandien turime prieigą prie didžiulio kiekio informacijos apie sveikatą, tačiau ieškant mokymų viešojoje erdvėje, gali būti sunku atskirti moksliniais įrodymais pagrįstas žinias nuo atsitiktinių samprotavimų, todėl kartu su geriausiais Lietuvoje sveikatos mokslo srities specialistais parengėme mokymų programą „Holistinė asmens sveikata“, kurioje pateikiama susisteminta Vakarų ir holistinės medicinos bei natūralaus sveikatinimo informacija.
Holistinis požiūris į sveikatą – tai toks požiūris, kuris žmogų (ir jį supančią aplinką) mato kaip vieną visumą, o ne atskiras dalis. Todėl mokymų programoje siekiame atskleisti, kaip fiziniai, psichologiniai ir socialiniai veiksniai yra susiję ir sąveikauja tarpusavyje bei sąlygoja žmogaus savijautą. Holistinis požiūris į sveikatą taip pat akcentuoja žmogaus unikalumą ir individualizuotą sveikatinimo procesą, siekia ne tik pašalinti simptomus, bet ir sustiprinti organizmo savigydos mechanizmus, todėl pabrėžia prevencijos svarbą.
Mokymų programą „Holistinė asmens sveikata“ sudaro trys pakopos, kuriose pasitelkiant 17 dalykų nuosekliai atskleidžiami fundamentalūs sveikatos principai. Paskaitų metu suteikiame išsamias žinias, kaip padėti sau ir/ar savo aplinkai pasiekti fiziologinę, psichologinę bei socialinę gerovę, užkirsti kelią ligoms bei gyventi darnoje ir harmonijoje. Programa apjungia visa apimančius sveikatinimosi dalykus, kurie tampa vientisa gyvensenos sistema, kurioje mūsų kūnas veikia tarsi gerai suderintas instrumentas.
Ši programa aktuali visuomenei bei sveikatinimo specialistams, kadangi sudaro sąlygas pamatyti platesnį vaizdą ir suprasti, kas iš tikrųjų sukelia sveikatos problemas, padeda sukurti gydymo/sveikatos palaikymo planą, kuris labiausiai tinka konkrečiam žmogui, skatina sveiką gyvenimo būdą ir ligų prevenciją bei padeda pasiekti emocinę ir dvasinę pusiausvyrą. Svarbu pažymėti, kad holistinis požiūris nepakeičia tradicinės medicinos, o ją papildo, todėl siekiame šių dviejų prieigų integracijos.
Programos tikslai
Mokymų programos „Holistinė asmens sveikata” tikslas – suteikti žinias apie žmogaus fizinės, emocinės bei socialinės sveikatos holistinę sampratą darnoje su aplinka siekiant visapusiškos gerovės, paremtas teoriniu pagrindimu, praktine patirtimi bei profilaktikos pagrindais ir metodais. Vadovaudamiesi mokymų metu įgytomis žiniomis, programos klausytojai gebės priimti asmeninius motyvuotus sprendimus dėl įgytų žinių taikymo asmeniniame gyvenime ir/ar savo veikloje bei tolimesnių kompetencijų plėtojime.
Kam skirti mokymai?
- Mokymai skirti asmenims, kurie nori įgyti ar pagilinti fundamentaliąsias sveikatos (medicinines) žinias grindžiamas holistiniu požiūriu.
- Mokymai skirti asmenims, kurie nori natūraliais būdais pasirūpinti savo ir/ar artimųjų sveikata.
- Mokymai skirti specialistams, kurie nori pradėti ar tęsti veiklą sveikatinimo srityje.
Mokymų atitikimas reikalavimams
Mokymų programa atitinka papildomoms studijoms keliamus reikalavimus ir neformaliu būdu įgytų kompetencijų užskaitymo formalaus ugdymo įstaigose reikalavimus. Dalykų turinys ir išpildymas atitinka bendruosius Lietuvos studijų programoms keliamus reikalavimus ir Europos Sąjungos standartus.
Programos turinys, apimtis ir vykdymas
Mes esame vienintelė Lietuvoje neformalaus holistinio ugdymo įstaiga, apjungusi visa apimančius dalykus, susijusius su asmens sveikata – nuo mitybos iki meno terapijos, nuo fiziologijos iki psichosomatikos. Mums svarbus aktualus ir kokybiškas turinys, todėl kartu su geriausiais Lietuvos Vakarų bei natūraliosios medicinos ir sveikatinimo specialistais parengėme išskirtinę programą. Programos dėstytojai atitinka neformaliu būdu įgytų kompetencijų užskaitymo reikalavimus, dirba Lietuvoje ir pasaulio universitetuose bei turi pedagoginę ir praktinę sveikatinimo patirtį.
Mokymų programa „Holistinė asmens sveikata“ yra tęstinė – joje išskiriamos trys pakopos, nuosekliai papildančios viena kitą. Kiekvieną programos pakopą sudaro 5-6 dalykai, kurių krūvis atitinka 5 arba 10 kreditų (ECTS). Klausytojams suteikiama galimybė pasirinkti jiems aktualius dalykus, todėl registruotis galima į vieną ar kelias pakopas vienu metu ar individualius skirtingų pakopų dalykus, priklausomai nuo jau turimų žinių bei poreikių. Dalykus prašome rinktis pagal instituto rekomendacijas, pvz.: Anatomijos dalykas pasirenkamas kartu su Fiziologija, o norintiems studijuoti Mityba II, būtina pasirinkti (arba būti jau išklausius) Mityba I kursą.
Mokymai vyksta lanksčiai klausytojams patogiu laiku ir būdu: paskaitos vyksta tiesiogiai nuotoliniu būdu Moodle mokymosi platformoje, darbo dienomis nuo 16 val., šeštadienį – nuo 9 val. Tvarkaraštis yra sudarytas taip, kad visi užsiėmimai vyktų skirtingu metu, tad pasirinkus studijuoti keletą skirtingų dalykų laikas nesidubliuos ir turėsite patogų paskaitų išdėstymą. Neturint galimybės prisijungti tiesioginių užsiėmimų metu, iki 2025 m. rugpjūčio 31 d. turėsite prieigą prie paskaitų vaizdo įrašų, pateikčių, dalijamosios bei kitos informacijos ir galėsite jums patogiu metu perklausyti paskaitų turinį.
Vietų skaičius grupėse ribotas.
Mokslo metai prasideda spalio mėn. ir trunka iki birželio 1 d. Jeigu norite prisijungti prie dalykų jiems jau prasidėjus, suteiksime Jums tokią galimybę (tuomet galėsite peržiūrėti jau įvykusių paskaitų įrašus, o tolimesnes paskaitas stebėti tiesiogiai arba taip pat žiūrėti jų įrašus).
Paskaitų tvarkaraštį rasite čia.
2024 – 2025 m. m. vyks du renginiai – mokslo metų pradžios konferencija bei išvažiuojamoji mokslo metų užbaigimo sesija. Konferencija yra skirta dėstytojų ir klausytojų grupių susipažinimui, dalykų ir natūraliosios medicinos metodų pristatymui, patyrimams ir praktikoms. Išvažiuojamoji sesija yra skirta gautų žinių praktiniam įtvirtinimui ir mokslo metų užbaigimo šventei. Dalyvavimas šiuose renginiuose nėra privalomas, jų metu vykstančių paskaitų turinys nėra mokymų programos dalis – tai yra papildomi užsiėmimai.
2024 – 2025 m. m. siūlomų dalykų sąrašas*:
I pakopa II pakopa III pakopa Žmogaus anatomija (5 ECTS) Mityba II (VAPM) ** (5 ECTS) Psichoneuroendokrinologija (5 ECTS) Žmogaus fiziologija (5 ECTS) Psichosomatika (5 ECTS) Multimodalinė meno terapija (5 ECTS) Lėtinės ligos ir jų profilaktika (5 ECTS) Kūno biodinamika (5 ECTS) Homeopatija (5 ECTS) Sveikos gyvensenos psichologija (5 ECTS) Rytų medicinos sistemos (10 ECTS) Aromaterapija (5 ECTS) Mityba I (VAPM) ** (5 ECTS) Fitoterapija (5 ECTS) Holistinės sveikatos technologijos (5 ECTS) Sveikas amžėjimas (5 ECTS) Žmogus, aplinka ir kvantiniai laukai (5 ECTS)
Išsamų dalykų bei dėstytojų pristatymą rasite spustelėję čia.
Mokymų tvarkaraštį rasite spustelėję čia.
* Kas yra ECTS? Europos kreditų perkėlimo sistema (ECTS). Pagal ECTS leidžiama mokslo institucijoje įgytus kreditus įskaičiuoti aukštojo mokslo institucijoje, kurioje studijuojama siekiant įgyti kvalifikaciją. ECTS kreditais išreiškiamas mokymasis remiantis nustatytais mokymosi rezultatais ir su jais susijusiu darbo krūviu. Į darbo krūvį įeina kontaktinės bei savarankiško mokymosi akademinės valandos.
** Kas yra VAPM? Visadalio augalinio pagrindo mityba.
Galimas mokymų pobūdžio pasirinkimas:
- Nuolatinis klausytojas – asmuo, pasirinkęs instituto rekomenduojamą valandų ir dalykų skaičių (4 arba daugiau dalykų, 20 ECTS), lankantis paskaitas, besiugdantis savarankiškai ir turintis galimybę žinių patikrinimo metu gauti įvertinimą balais. Baigimo pažymėjimas įteikiamas su išklausytų dalykų temų bei jiems skirtų valandų priedu, kuriame įvardinami įgyti įgūdžiai, ECTS atitikimas ir gautas įvertinimas.
- Laisvasis klausytojas – asmuo, dalyvaujantis paskaitose pagal savo poreikį ir norus. Išduodamas baigimo pažymėjimas su išklausytomis valandomis.
Mokymų kaina
Vieno dalyko (40 kontaktinių akad. val. + 93 skiriamos savarankiško d. val.) kaina – 330 Eur. Rytų medicinos dalyko (80 kontaktinių akad. val. + 186 skiriamos savarankiško d. val.) dalyko kaina – 660 Eur.
Pasirenkant kelis dalykus, už kiekvieną dalyką mokama nurodyta mokymų kaina (pavyzdžiui, pasirinkus studijuoti 5 dalykus, mokymų kaina yra 1650 Eur). Norint užtikrinti vietą grupėje registracijos metu mokamas rezervacijos mokestis – 330 Eur, kuris atitinka vieno dalyko kainą ir yra įskaičiuotas į bendrą mokymų kainą. Likusią sumą galima apmokėti vienkartine įmoka arba mokėjimą išskaidyti dalimis per mokslo metus.
Kaip tapti mokymų dalyviu?
- Užpildykite registracijos anketą.
2. Registracijos patvirtinimui sumokėkite rezervacijos mokestį (330 eurų);***
***Rekvizitai mokėjimui:
VšĮ Holistinio ugdymo institutas,
įmonės kodas: 304948952,
sąskaitos Nr.: LT447230000000700534,
Medicinos bankas UAB,
banko kodas: 72300.
Mokėjimo paskirtis – Programa „Holistinė asmens sveikata“ – rezervacijos mokestis.
- Laukite registracijos patvirtinimo laiško.
4. Pasirašykite mokymų sutartį ir atlikite likusį mokėjimą už mokslus (informacija bus atsiųsta jūsų nurodytu el. paštu).
Papildoma informacija
Mokymų organizatoriai pasilieka galimybę programos trukmę ir dalykus lanksčiai pritaikyti prie grupės poreikių ir įstatyminės bazės reikalavimų bei bendros situacijos.