Tai, kas svarbu šiandien

MIELI HOLISTINIO UGDYMO INSTITUTO STUDENTAI, DĖSTYTOJAI, SUSIDOMĖJUSIEJI, PRIJAUČIANTYS IR VISI GERO LINKINTYS!

Norime pasidalinti su Jumis tuo, kuo patys gyvename šiuo laiku. Esame laimingi, galėdami prisidėti prie natūraliosios medicinos, natūraluas sveikatinimo skatinimo veiklos Lietuvoje. Esame laimingi galėdami suteikti žinias ir įgūdžius, reikalingus tiek NATŪRALIOSIOS MEDICINOS specialistams, tiek visiems, kurie mokosis DĖL SAVĘS, DĖL ŠEIMOS IR VAIKŲ. Didžiuojamės, galėdami suteikti studentams pačias geriausias žinias ir kompetencijas, bendradarbiaudami su Lietuvos akademinės visuomenės iškiliais ir holistinį (visuminį)  sveikatos suvokimą turinčiais dėtytojais. Džiaugiamės, kad dėstytojai pastebi ir skatina tarpusavio  žinių mainus su studentais – juk tai daugybę žinių turintys, dažnai įvairiose užsienio šalyse mokęsi alternatyvių sveikatinimo  metodų žinovai. Va šitaip vyksta VAKARŲ IR NATŪRALIOS MEDICINOS ŽINIŲ INTEGRACIJA Holistinio ugdymo institute.

Kad ir kokie būtų šiandieninės medicinos pasiekimai, be mūsų pačių pastangų jaustis puikiai, būti sveikiems ir energingiems neįmanoma. O tam reikia žinių! Mūsų visuomenė vis labiau suvokia svarią sveikos gyvensenos ir natūraliosios medicinos vietą lėtinių neinfekcinių ligų prevencijoje ir reabilitacijoje ir gyvenimo kokybės užtikrinime.

Džiugu, kad pastaraisias metais viešoje erdvėje nuolat skamba istorijos apie sėkmingas sveikatinimo ir gydymo natūraliosios medicinos pagalba istorijas. Nuostabu, kad Lietuvos politinėje padangėje skinasi kelią Papildomos ir natūralios medicinos įstatymas: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAP/08f0dc208e6311e98a8298567570d639?positionInSearchResults=9&searchModelUUID=d3962999-abb0-4c2b-a67a-bb4ba0518ebc

Tai byloja, kad natūralioji ir papildoma medicina vis labiau pripažįstama, kaip ypač reikšminga žmogaus gyvenimo kokybei, o kartu ir įtvirtina reikalavimą įgyti bazines medicinos žinias.

Džiugu, kad Švietimo ir mokslo ministerija atvėrė duris kompetencijų pripažinimui, išleisdama įstatymą dėl neformalių mokymų užskaitymo ugdymo įstaigose, sudarydama sąlygas mokytis užimtiems, dirbantiems žmonėms.  

Tad jaučiame didelę prasmę, parengę ir jau antrus metus dėstydami BAZINIŲ MEDICINOS ŽINIŲ PROGRAMĄ „HOLISTINĖ ASMENS SVEIKATA“  ir KVIEČIAME MOKYTIS! Vietų skaičius ribotas, tad paskubėkite. Išsami informacija čia: http://www.holistinisugdymas.eu/bendra/naujieji-mokslo-metai-prasideda-nuo-rugsejo-antros-puses/

https://www.facebook.com/holistinisugdymas/posts/2880650058629239?__tn__=K-R

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *