Startuoja programa „Holistinė asmens sveikata“

Holistinio ugdymo institutas sėkmingai dirba jau trečius metus ir kartu su partneriais šiemet vėl kviečia mokytis fundamentalių medicinos ir sveikatos dalykų su holistine integracija programos „Holistinė asmens sveikata”.

Programos aktualumas

Tik vadovavimasis alopatinės (Vakarų) medicinos modeliu, atsakomybės perleidimas tik gydytojui, išskirtinai medikamentinis įsikišimas į organizmo, kaip vientisos ir derančios su gamta sistemos, veiklą ne visada padeda išsaugoti gerą sveikatą. Tai dažnu atveju neatskleidžia giluminių problemų ir neparodo sveikatos sutrikimų priežastingumo. Derindami Vakarų ir natūraliosios medicinos bei natūralaus sveikatinimo metodus, galime pasiekti kur kas geresnių rezultatų. Holistinė medicina (sveikatinimas) pasaulyje įgyja pagreitį ir laikomas labai svarbiu. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25145024/

Kam skirti mokymai?

Mokymai skirti asmenims, kurie neturi fundamentaliųjų medicininių žinių, nori jas įgyti, pagilinti, dirba gydymo/sveikatinimo, sveikatos tausojimo/išsaugojimo srityje arba tiesiog nori natūraliais būdais pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata.

Programos tikslas ir rezultatai

Modulio „Holistinė asmens sveikata” tikslas – supažindinti su žmogaus fizinės, emocinės bei socialinės sveikatos vienovės, darnoje su aplinka, teoriniu pagrindimu bei pirminės, antrinės ir tretinės prevencijos pagrindais ir metodais, taip pat žmogaus funkcinės būklės įvertinimo metodais. Vadovaudamiesi įgytomis žiniomis programos klausytojai vėliau gebės priimti asmeninius motyvuotus sprendimus dėl savo tolimesnių kompetencijų plėtojimo ir specializacijos. Pildykite atrankos anketą čia.

Mokymų atitikimas reikalavimams

Programa atitinka papildomoms studijoms keliamus reikalavimus ir neformaliu būdu įgytų kompetencijų užskaitymo formalaus ugdymo įstaigose reikalavimus. Dalykų turinys ir išpildymas atitinka bendruosius Lietuvos studijų programoms keliamus reikalavimus ir Europos Sąjungos standartus. Programa remiasi Papildomos ir alternatyvios sveikatos priežiūros (PASP) įstatyme numatytomis gairėmis.

Programos turinys ir dėstymas

Programa parengta geriausių Lietuvos holistinės, natūraliosios, papildomos medicinos ir sveikatinimo specialistų. Paskaitas vedantys dėstytojai atitinka neformaliu būdų įgytų kompetencijų užskaitymo reikalavimus, dirba Lietuvoje ir pasaulio universitetuose bei turi pedagoginę bei praktinę sveikatinimo patirtį.

Didelis natūralaus sveikatinimo ir natūralios medicinos mokymų poreikis paskatino peržiūrėti ir išplėsti programos „Holistinė asmens sveikata“  turinį bei išpildymą ir padidinti programos prieinamumą taikant lanksčius dėstymo būdus.

Mokymų programos „Holistinė asmens sveikata“ kiekvieną pakopą sudaro po 4 – 6  dalykus, kurių krūvis atitinka 5 arba 10  ECTS. Programoje sudaroma galimybė rinktis kiekvienam aktualiausius dalykus.

Mokymai vyksta lanksčiai ir prieinamai: nuotoliniu būdu kas antrą ketvirtadienį 16 – 21 val.; penktadienį 16 – 21 val.; šeštadienį 9 14  val. Numatytos 2 – 4 išvažiuojamosios sesijos praktiniams užsiėmimams.

Galimas dalykų pasirinkimas:

Nuolatinis klausytojas – dalyvauja visuose užsiėmimuose, papildomai mokosi savarankiškai, atlieka namų užduotis ir atlieka žinių patikrinimo užduotis bei gauna įvertinimą. Išduodamas Baigimo pažymėjimas su išklausytų dalykų bei jiems skirtų valandų (133 akad. val.) priedu, įvardinami įgauti įgūdžiai, ECTS atitikimas ir gautas įvertinimas.

Laisvasis klausytojas – dalyvauja užsiėmimuose pagal savo poreikį ir norus. Išduodamas Baigimo pažymėjimas su išklausytų dalykų (40 akad. val.)priedu.

I pakopa (ne mažiau nei 4 dalykai)

Anatomija – 40 kontaktinių akad. val. + sav. darbas
Fiziologija – 40 kontaktinių akad. val. + sav. darbas
Lėtinės neinfekcinės ligos – 40 kontaktinių akad. val. + sav. darbas
Gydomoji mityba – 40 kontaktinių akad. val. + sav. darbas
Sveikatos psichologija – 40 kontaktinių akad. val. + sav. darbas
Visuomenės sveikata – 40 kontaktinių akad. val. + sav. darbas

Atrankos anketa

III pakopa (ne mažiau nei 3 dalykai)

Homeopatija – 40 kontaktinių akad. val. + sav. darbas
Fizinis aktyvumas ir sveikata – 40 kontaktinių akad. val. + sav. darbas
Fitoterapija – 40 kontaktinių akad. val. + sav. darbas
Rytų medicina (Tradicinė kinų arba indų medicina – nulems pageidavimų skaičius grupėje (daugiau nei 50 proc.)) – 80 kontaktinių akad. val. + sav. darbas

Atrankos anketa

Mokymus pradedame:

I pakopa – spalio mėn. 8 d.,

III pakopa – spalio mėn. 15 d.  

Jei paskaitoje negalite dalyvauti numatytu laiku, gausite paskaitų įrašus, pateiktis ir kt. medžiagą. Vieno dalyko (kontaktinių 40 akad. val. + 93 savarankiško darbo val.) kaina – 240 Eurų. Už programą iki rugsėjo 20 d. sumokamas avansas 200 eurų, likusią sumą bus galima apmokėti iki studijų pradžios, atskirais atvejais (esant svarbioms priežastims) yra galimybė išskaidyti dalimis.

Grupės dydis – ne daugiau nei 30 asmenų.

Žingsniai:

 1. Pasirinkite, kurioje pakopoje norite mokytis;
 2. Užpildykite atrankos anketą iki rugsėjo 20 d. (atranka vykdoma atsižvelgiant į klausytojų motyvacinį laišką ir grupės užpildymą);
 3. Registracijos patvirtinimui sumokėkite avansinį 200 eurų mokestį

  Rekvizitai apmokėjimui:
  VšĮ Holistinio ugdymo institutas,
  įmonės kodas: 304948952;
  sąskaitos nr.: LT294010051004608344;    
  Luminor Bank AB;
  banko kodas: 40100
  (klausytojams, kurie nepateko į grupę, avansas grąžinamas);
 4. Laukite patvirtinimo iki rugsėjo 25 d.;
 5. Pasirašykite mokymų sutartį.

Kaip ir kiekvienais metais, esant išskirtiniam poreikiui, vienam asmeniui vienerius mokslo metus, t.y. vienos pakopos pasirinktus dalykus, suteikiama galimybė mokytis NEMOKAMAI. Kviečiame dalintis šia žinia su tais, kuriems tai gali būti ypač aktualu!

P.S. Mokymų organizatoriai pasilieka galimybę programos trukmę ir dalykus lanksčiai pritaikyti prie grupės poreikių ir įstatyminės bazės reikalavimų bei bendros situacijos.

Jei turite papildomų klausimų ar iki apsisprendimo mokytis trūksta išsamesnės informacijos, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais:

Gileta +370 682 33970
info@holistinisugdymas.eu 
www.holistinisugdymas.eu

Informacinis partneris: Ko Gydytojai Tau Nepasako

Dalyvių atsiliepimai:

„Studijos Holistiniame ugdymo institute padėjo patenkinti smalsumą (…).Gautos žinios duoda pasitikėjimą kuriant ir vedant  sporto ir sveikatingumo programas ir paslaugas.  Studijos padėjo išgryninti vedamos veiklos koncepciją: “Holistinė sveikata: sportas, mityba, saviugda.“ (…) Savaitgalinės paskaitos tapo prasmingu laiku sau, malonių bendraminčių apsuptyje. (…) rekomenduoju ir Jums.

Pagarbiai ir su dėkingumu, Gitana Vitkauskienė“
 

„Puiku, kad pagaliau atsirado tokie mokymai, suteikiantys medicinines žinias besidomintiems sveikata ar dirbantiems sveikatinimo srityje!“

– Andrius