NAUJIEJI MOKSLO METAI PRASIDEDA NETRUKUS!

ILGAI LAUKTA ŽINIA VISIEMS, KURIE KLAUSĖ, LAUKĖ, TĘSIA TOLIAU AR  STARTUOJA BAZINIO MEDICININIO IŠSILAVINIMO DALYKŲ MOKYMUS KARTU SU MUMIS!

Pernai, įgavus Jums taip reikalingų žinių sėkmingai veiklai užtikrinti, sulaukus geriausių atsiliepimų ir prašymų tęsti, šiemet startuojame su nauja jėga, su didesne komanda ir dar daugiau dėstytojų- natūraliosios medicinos ekspertų, geriausių Lietuvos aukštųjų mokyklų  dėstytojų, turinčių mokslo laipsnį bei ilgametę patirtį.

Programa “Holistinė asmens sveikata”

Programa skirta asmenims, kurie neturi bazinio medicininio išsilavinimo, nori jį įgyti, dirba gydymo/ sveikatinimo/ sveikatos tausojimo/ išsaugojimo srityje AR tiesiog nori tinkamai pasirūpinti savo, artimųjų sveikata natūraliais būdais, o taip pat tiems, kas nori atnaujinti savo žinias. Taip pat programa skirta tiems, kas nori toliau tęsti studijas aukštosiose mokyklose.

Mokymų programos turinys atitinka Europos standartus, kur baziniai dalykai sudaro 30%, susirgimai ir jų analizė – 30 %, įvairūs bendrieji dalykai – 40 %. Kiekvieno dalyko apimtis atitinka 5 kreditus (Ects ). Mokymų programa atitinka Švietimo ir mokslo ministerijos keliamus reikalavimus dėl neformalių mokymų užskaitymo formaliose studijų programose (spustelėkite norėdami sužinoti daugiau).

Programą parengėme kartu su Lietuvos aukštųjų mokyklų dėstytojais, sveikos gyvensenos bei gyvensenos medicinos specialistais ir kitais natūraliosios medicinos autoritetais .

Mokymų programos I pakopą „Holistinė asmens sveikata“ sudaro šie 5 dalykai po 44 kontaktines valandas, papildomai – savarankiškas darbas:
Reabilitacija ir holistinė sveikata– 44 ak. Val.+ sav. Darbas
Biopsichosocialinio modulio veiksmingumas – 44 ak. Val. + sav. Darbas
Integrali sveikata ir negalia – 44 ak. Val. + sav. Darbas
Gydomoji mityba – 44 ak. Val.+ sav. Darbas

Sveikatos psichologija – 44 ak. Val.+ sav. Darbas

Mokymų programos II pakopą sudaro šie 5 dalykai po 44 kontaktines valandas, papildomai – savarankiškas darbas:
Žmogaus anatomija – 44 ak. Val.+ sav. Darbas
Žmogaus fiziologija – 44 ak. Val.+ sav. Darbas
Žmogaus lėtinės neinfekcinės ligos – 44 ak. Val.+ sav. Darbas
Gydomoji mityba – 44 ak. Val.+ sav. Darbas
Sveikatos psichologija – 44 ak. Val.+ sav. Darbas

Kitais mokslo metais numatyta III pakopa, suderinta su universitetu.

Programa parengta taip, kad galima rinktis bet kurią pakopą, bet kuriuos dalykus. Kiekvienas dalykas gali būti užskaitomas tolesnėse studijose.

Pabaigę kiekvieną pakopą, Jūs gaunate Holistinio ugdymo instituto ir Lietuvos aukštųjų mokyklų dėstytojų, turinčių mokslo laipsnį, pasirašytą Baigimo pažymėjimą apie įgytas bazinio medicininio dalykų žinias ir praktinius įgūdžius! Atitinkamai net 25 kreditus!

Organizavimas:
Trukmė – 5 dalykai po ~ 1,5 mėnesio (po 44 kontaktines val. + savarankiškas darbas), iš viso ~ 8 mėnesiai.
Paskaitos vyks nuo nuo spalio 4  d. ( I kursui)
ir spalio 11 d. ( II kursui) kas antrą savaitgalį (penktadienį popiet ir šeštadienį) Vilniuje. Jei reikalingas individualus sprendimas, būtinai jį surasime.
Vieno programos dalyko (44 val.) kaina – 280 Eurų. Pasirinkus 5 dalykus, taikoma 10 % nuolaida
, pasirinkus I ir II kursus, sudaromos specialios išskirtinės sąlygos individualiai.

Jūsų registracija patvirtinama pervedant avansą 200 Eurų. Sumokėję avansą, bus įtraukiami į dalyvių sąrašą ir pasirašomos sutartys. Likusią sumą bus galima sumokėti iki studijų pradžios, atskirais atvejais (esant svarbioms priežastims) galima išskaidyti dalimis.

P.S. Pasiliekame galimybę programos trukmę ir dalykus lanksčiai pritaikyti prie grupės poreikių ir įstatyminės bazės reikalavimų.

Tai analogų Lietuvoje neturinti programa, skirta įgyti bazinio medicininio išsilavinimo žinias, kurias bus galima pritaikyti darbinėje ir asmeninėje sveikatinimo veikloje. 
Jei turite papildomų klausimų ar iki apsisprendimo mokytis trūksta išsamesnės informacijos, drąsiai skambinkite!

Rekvizitai apmokėjimui:

VšĮ Holistinio ugdymo institutas
įm. k. 304948952
a/s LT294010051004608344    
Luminor Bank AB, banko kodas 40100 
Mokėjimo paskirtis – Mokymų programa „Holistinė asmens sveikata“, avansas 200 Eurų.

Gileta +370 682 33970
info@holistinisugdymas.eu 
www.holistinisugdymas.eu

Informacinis partneris https://www.facebook.com/KoGydytojaiTauNepasako/

Dalyvių atsiliepimai:

„Mokymai ypač reikalingi tiems, kurie dirba alternatyvios medicinos srityje, tačiau neturi bazinio medicininio išsilavinimo. Šie mokymai, būtent, ir užpildo tas spragas“ – Eglė

„Viskas buvo tikrai puiku, žinios reikalingos, komanda nuostabi“ – Jolanta

„Puiku, kad pagaliau atsirado tokie mokymai, suteikiantys medicinines žinias besidomintiems sveikata ar dirbantiems sveikatinimo srityje!“ – Andrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *