Skelbiama registracija į programą „Holistinė asmens sveikata“ 2021-2022 m.m.

Registracija į mokymus

Holistinio ugdymo institutas sėkmingai dirba jau ketvirtus metus ir kartu su partneriais vėl kviečia mokytis fundamentalių medicinos ir sveikatos dalykų su holistine integracija programos „Holistinė asmens sveikata”. Mokymų pradžia – jau spalio 6 dieną!

Programos tikslai

Modulio „Holistinė asmens sveikata” tikslas – supažindinti su žmogaus fizinės, emocinės bei socialinės sveikatos vienovės, darnoje su aplinka, teoriniu pagrindimu bei pirminės, antrinės ir tretinės prevencijos pagrindais ir metodais, taip pat žmogaus funkcinės būklės įvertinimo metodais. Vadovaudamiesi įgytomis žiniomis programos klausytojai gebės priimti asmeninius motyvuotus sprendimus dėl savo tolimesnių kompetencijų plėtojimo ir specializacijos. Pildykite registracijos anketą čia.

Kam skirti mokymai?

Mokymai skirti asmenims, kurie neturi fundamentaliųjų medicininių žinių, nori jas įgyti, pagilinti, dirba gydymo/sveikatinimo, sveikatos tausojimo/išsaugojimo srityje. Taip pat tiems, kurie nori natūraliais būdais pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata.

Mokymų atitikimas reikalavimams

Programa atitinka papildomoms studijoms keliamus reikalavimus ir neformaliu būdu įgytų kompetencijų užskaitymo formalaus ugdymo įstaigose reikalavimus. Dalykų turinys ir išpildymas atitinka bendruosius Lietuvos studijų programoms keliamus reikalavimus ir Europos Sąjungos standartus.

Programos turinys, apimtis ir vykdymas

Programa parengta geriausių Lietuvos holistinės, natūraliosios, papildomos medicinos ir sveikatinimo specialistų. Paskaitas vedantys dėstytojai atitinka neformaliu būdų įgytų kompetencijų užskaitymo reikalavimus, dirba Lietuvoje ir pasaulio universitetuose bei turi pedagoginę bei praktinę sveikatinimo patirtį.

Mokymų programos „Holistinė asmens sveikata“ kiekvieną pakopą sudaro po 4 – 6  dalykus, kurių krūvis atitinka 5, 4, 3 arba 10  ECTS. Pakopos išdėstytos taip, kad mokantis būtų išlaikomas nuoseklumas, ir yra rekomendacinio pobūdžio. Programoje sudaroma galimybė rinktis kiekvienam aktualiausius dalykus, todėl registruotis galima į skirtingų pakopų dalykus, priklausomai nuo jau turimų žinių bei poreikių.  

Mokymai vyksta lanksčiai ir jums patogiausiu būdu: užsiėmimai vyksta tiesiogiai nuotoliniu būdu, trečiadienį-penktadienį nuo 16 val., šeštadienį – iki 14 val. Tvarkaraštis yra sudėliotas taip, kad visi užsiėmimai vyksta skirtingu metu, tad galite registruotis į norimą skaičių dalykų. Neturint galimybės prisijungti užsiėmimo metu, vėliau turėsite prieigą prie užsiėmimo vaizdo įrašo, pateikčių bei kitos informacijos.

Grupės dydis – ne daugiau nei 30 asmenų.

Esant galimybei, mokslo metų eigoje vyks išvažiuojamoji sesija, skirta praktiniams užsiėmimams.

2021 – 2022 m.m. siūlomų dalykų sąrašas*:

I pakopaII pakopaIII pakopa
Anatomija (5 ECTS)Mityba II (5 ECTS)Homeopatija (5 ECTS)
Fiziologija (5 ECTS)Sveikatos psichologija II (5 ECTS)Fizinis aktyvumas ir sveikata II (4 ECTS)
Lėtinės neinfekcinės ligos (5 ECTS)Fizinis aktyvumas ir sveikata I (4 ECTS)Fitoterapija (5 ECTS)
Mityba I (5 ECTS)Rytų medicinos sistemos (10 ECTS) Aromaterapija (5 ECTS)
Sveikatos psichologija I (5 ECTS)Endobiogenika (5 ECTS)   Gyvensenos ekologija (3 ECTS)
Visuomenės sveikata (5 ECTS) 

* Kas yra ECTS? Europos kreditų perkėlimo sistema (ECTS). Pagal ECTS leidžiama vienoje aukštojo mokslo institucijoje įgytus kreditus įskaičiuoti kitoje institucijoje, kurioje studijuojama siekiant įgyti kvalifikaciją. ECTS kreditais išreiškiamas mokymasis remiantis nustatytais mokymosi rezultatais ir su jais susijusiu darbo krūviu. Į darbo krūvį įeina kontaktinės bei savarankiško mokymosi akademinės valandos. 

Mokymų tvarkaraštį rasite spustelėję čia.

Galimas mokymų pobūdžio pasirinkimas:

Nuolatinis klausytojas – dalyvauja visuose užsiėmimuose, papildomai mokosi savarankiškai, atlieka namų užduotis ir atlieka žinių patikrinimo užduotis bei gauna įvertinimą. Išklausius visą programą (visus dalykus), išduodamas Baigimo pažymėjimas su išklausytų dalykų bei jiems skirtų valandų (133 akad. val.) priedu, įvardinami įgauti įgūdžiai, ECTS atitikimas ir gautas įvertinimas. Institutas suteikia galimybę įskaityti kitur išklausytus dalykus, pateikus reikiamus dokumentus. Tokiu atveju taikomas papildomas mokestis. Nuolatinio klausytojo minimalus mokymosi krūvis – 20 ECTS (žr. siūlomų dalykų lentelę).

Laisvasis klausytojas – dalyvauja užsiėmimuose pagal savo poreikį ir norus. Išduodamas Baigimo pažymėjimas su išklausytų dalykų priedu.

Mokymų kaina

Vieno dalyko, kurį sudaro 5 ECTS kaina – 250 eurų. Už programą iki rugsėjo 30 d. sumokamas avansas 250 eurų. Likusią sumą galima apmokėti iki mokymų pradžios, atskirais atvejais yra galimybė mokėjimą išskaidyti dalimis.

Kaip tapti mokymų dalyviu?

  1. Užpildykite registracijos anketą iki rugsėjo 30 d. (atranka vykdoma atsižvelgiant į klausytojų motyvacinį laišką ir grupės užpildymą);
  2. Registracijos patvirtinimui sumokėkite avansinį 250 eurų mokestį;**

    Rekvizitai apmokėjimui:


VšĮ Holistinio ugdymo institutas,
įmonės kodas: 304948952;
sąskaitos nr.: LT294010051004608344;    
Luminor Bank AB;
banko kodas: 40100

  1. Laukite patvirtinimo (iki spalio 4 d.);
  2. Pasirašykite mokymų sutartį (informacija bus atsiųsta jūsų nurodytu el. paštu).

** klausytojams, kurie nepateko į grupę, avansas grąžinamas.

Programos aktualumas

Vien tik vadovavimasis alopatinės (Vakarų) medicinos modeliu, atsakomybės perleidimas tik gydytojui, išskirtinai medikamentinis įsikišimas į organizmo, kaip vientisos ir derančios su gamta sistemos, veiklą ne visada padeda išsaugoti gerą sveikatą. Tai dažnu atveju neatskleidžia giluminių problemų ir neparodo sveikatos sutrikimų priežastingumo. Derindami Vakarų ir natūraliosios medicinos bei natūralaus sveikatinimo metodus, galime pasiekti kur kas geresnių rezultatų. Holistinė medicina (sveikatinimas) pasaulyje įgyja pagreitį ir laikomas labai svarbiu.  https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25145024/

Papildoma informacija

Kaip ir kiekvienais metais, esant išskirtiniam poreikiui, vienam asmeniui vienerius mokslo metus (dalykų krūvis, atitinkantis 20 ECTS), suteikiama galimybė mokytis NEMOKAMAI. Kviečiame dalintis šia žinia su tais, kuriems tai gali būti aktualu!

Mokymų organizatoriai pasilieka galimybę programos trukmę ir dalykus lanksčiai pritaikyti prie grupės poreikių ir įstatyminės bazės reikalavimų bei bendros situacijos.

Jei turite papildomų klausimų ar iki apsisprendimo mokytis trūksta išsamesnės informacijos, susisiekite žemiau nurodytais kontaktais:

Gileta +370 682 33970


info@holistinisugdymas.eu 
www.holistinisugdymas.eu

Informacinis partneris: Ko Gydytojai Tau Nepasako

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *